PL|EN|DE Twitter facebook

PO KONGRESIE

Witamy na stronie internetowej

V Europejskiego Kongresu Ericksonowskiego

po Kongresie.

  • Jeffrey Zeig, Ph.D., (USA) fot.K.Karauda

fot.K.Karauda

 

     Serdecznie dziękujemy za udział w Europejskim Kongresie Ericksonowskim, jaki miał miejsce w czerwcu 2014 roku w Krakowie.
    Warsztaty zostały poprowadzone przez około pięćdziesięciu specjalistów z wielu krajów (Austrii, Belgii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, USA, Włoch i z Polski). Dziękujemy również za udział w warsztacie  przedkonferencyjnym dr J. Zeiga (USA): "Techniki zwiększające skuteczność terapii".
 
Więcej o warsztacie "Techniki zwiększające skuteczność terapii".

______________________________________________________

fot.K.Karauda


   Podczas spotkania odbywały się wykłady, demonstracje kliniczne i dyskusje panelowe. Najwięcej czasu i uwagi przeznaczyliśmy na warsztaty, które pozwolą na rozwój praktycznych umiejętności pracy z dorosłymi, rodzinami, dziećmi i młodzieżą. Wiodącym tematem spotkania była „Kreatywność w psychoterapii. Hipnoza w psychoterapii”.

 

_________________________________________________________

     W trakcie Kongresu prezentowana była animacja autorstwa Małgorzaty Rżanek.

Małgorzata Rżanek(reżyser/grafik/animator) - Absolwentka wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom ukończyła z wyróżnieniem w 2012 roku w pracowni animacji Hieronima Neumanna i projektowania graficznego Lecha Majewskiego w 2012 roku. Specjalizuje się w tworzeniu filmów animowanych, efektów, filmów krótkometrażowtych, promocyjnych, teledysków, tworzeniu scenariuszy i storyboardów.
www.gosiarzanek.pl

 

_________________________________________________________

fot. I.Tomczyk

   

      Dla uczestników Kongresu w Krakowie organizatorzy 20 tego Światowego Kongresu ISH w Paryżu zaproponowali zniżkę, która obowiązuje do końca lipca bieżącego roku i wynosi 290 euro. Aby uzyskać te zniżkę należy przy rejestracji skorzystać z podanego kodu oraz wybrać opcję:  "3 Days pass - individual registration" (485 €)
www.cfhtb.org/en/paris-2015

Zniżka ta jest wyłącznie dla uczestników Kongresu.

_________________________________________________________

fot. I.Tomczyk

   

Wszystkimi sprawami, których nie udało się załatwić przed Kongresem, zajmujemy się aktualnie. 
Prosimy regularnie zaglądać na tę stronę. Pojawiają się na niej kolejne materiały od wykładowców.